مراقبت از سیستم سپتیک تانک مراقبت از سیستم سپتیک تانک .

مراقبت از سیستم سپتیک تانک

نکات مراقبت از سیستم سپتیک تانک در تابستان!

سیستم سپتیک تانک:

در ماه های تابستان، آخرین چیزی که مردم در مورد آن فکر می کنند مراقبت از سیستم سپتیک تانک است. با این حال، افزایش فعالیت در این زمان از سال می تواند باعث فشار بر سیستم سپتیک تانک شما شود. لباسشویی اضافی، مهمان خانه ها و فصل باران از فعالیت های معمول در تابستان است. بدون مراقبت از سیستم سپتیک تانک مناسب، می توانید با توالت های غیر شستشو، پشتیبان های فاضلاب یا حیاط پشتی اشباع و متعفن مواجه شوید.

نکات زیر می تواند به شما کمک کند تا از مشکلات سیستم سپتیک تانک خود جلوگیری کرده و تماس ها و تعمیرات خدمات پر هزینه را کاهش یا از بین ببرید!

دور از چشم، دور از ذهن:

یک دلیل از کار افتادن سیستم سپتیک تانک عدم نگهداری منظم است. اگر چه نظرات در مورد پمپاژ سیستم سپتیک تانک متفاوت است، اما معمولاً توسط لوله کش های حرفه ای توافق شده است که شما باید سیستم سپتیک تانک خود را هر سه سال یک بار پمپاژ و بازرسی کنید. این کمک می کند تا از آلودگی زباله و زباله های جامد به میدان زالو، میدان تخلیه یا لیچ، جلوگیری شود و از تخلیه صحیح آن جلوگیری شود. اگر زمینه زالو شما خراب شود، بلافاصله پس از آن پشتیبان گیری از خانه و یک سیستم سپتیک تانک پر از آب را تجربه خواهید کرد.

صرفه جویی در مصرف آب:

از آن جا که سستم سپتیک تانک شما فقط از پس آب زیادی بر می آید، صرفه جویی در مصرف آب در ماه های تابستان بسیار مهم است.

·        توالت های فرنگی را تعمیر کنید یا مدل هایی با کارایی بالا و کم جریان را جایگزین کنید.

·        شیر های نشتی را تعمیر یا تعویض کنید.

·        اندازه بار مناسب ماشین لباسشویی خود را انتخاب کنید تا از هدر رفتن آب جلوگیری کنید.

·   از شستن همه لباس های کثیف خود در همان روز خود داری کنید تا بتواند سیستم سپتیک تانک خود را بهبود بخشد.

از سیستم سپتیک تانک خود دفاع کنید!

یک سیستم سپتیک تانک که به خوبی حفظ شود سال ها خدمات صادقانه ای را ارائه می دهد، اما به کمک شما نیاز دارد. اجسام سنگین را مانند اتومبیل ها از سیستم سپتیک تانک و میدان تخلیه دور نگه دارید. از شستشوی چیز هایی که به سیستم سپتیک تانک شما آسیب می رسانند خود داری کنید. این موارد شامل موارد زیر است اما محدود نمی شوند:

·        بستر گربه

·        دستمال کاغذی

·        ته سیگار

·        گریس، روغن و چربی ها

·        فرآورده های نفتی

·        محصولات زنانه

·        پاک کننده های خانگی سفید کننده یا خشن

·        رنگ کردن

·        زمین های قهوه

·        پلاستیک ها

دفع زباله:

اگر خانه شما از سیستم سپتیک تانک استفاده می کند، دسیستم فع زباله توصیه نمی شود. آن ها نه تنها آب با ارزشی را هدر می دهند، بلکه می توانند به ذرات غذا نیز ورود کرده و زمینه تخلیه را مسدود کنند.

محوطه سازی:

گیاهان و درختان ریشه دار را حداقل سی فوت از سیستم سپتیک تانک و مزارع تخلیه مجاور دور کنید. ریشه ها می توانند به سرعت میدان تخلیه شما را از بین ببرند و حتی خود سیستم سپتیک تانک را ترک دهند.

مراقبت مناسب از سپتیک احتمال تعمیرات پر هزینه را کاهش داده و سیستم شما را برای سال های طولانی به طور موثر و مفید کار می کند.

برای پاسخ به سوالات خود در خصوص سیستم سپتیک تانک، همین امروز با کارشناسان شرکت پایپ ایران تماس بگیرید.

به خدمات لوله کشی قابل اطمینان سپتیک تانک پلی اتیلن نیاز دارید؟

لوله کشی های متخصص شرکت پایپ ایران، همیشه و در همه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند.

کتابچه راهنمای دارندگان سیستم سپتیک تانک:

هیچ کس قصد ندارد هزینه سپتیک تانک را داشته باشد. این که سیستم سپتیک تانک شما جدید باشد یا خراب باشد، این کتابچه راهنما برای هر صاحب خانه لازم است.جهت مشاهده کتابچه راهنما به وبسایت سپتیک تانک پایپ ایران مراجعه نمایید. علل را بشناسید و راه حل هوا دهی کنترل شده سپتیک تانک را در سیستم عفونی و سپتیک تانک خود کشف کنید.

سپتیک تانک جزء یکی از دارایی مهم برای هر ملکی است! به همین دلیل بسیار مهم است که شما روی مواد مناسب سرمایه گذاری کنید. به دنبال سپتیک تانک پلی اتیلن هستید؟ به وبسایت سپتیک تانک پایپ ایران مراجعه نمایید.

امروز با یک پیشنهاد رایگان و همراه با تعهد از طریق تلفن یا فرم درخواست آنلاین با محصولات گروه تولیدی و صنعتی پایپ ایران آشنا شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سپتیک تانک و سایر محصولات پلی اتیلنی پیش ساخته، تولید سپتیک تانک و اطلاع از قیمت سپتیک تانک با کارشناسان پایپ ایران از طریق شماره تماس های 09128405915 و 02166483199 در ارتباط باشید.


برچسب: سپتیک تانک، سپتیک تانک فاضلاب، سپتیک تانک پلی اتیلن، تولید کننده سپتیک تانک، قیمت سپتیک تانک، تولید سپتیک تانک، فروش سپتیک تانک، سپتیک تانک پلی اتیلن، پایپ ایران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۶:۵۲ توسط:شرکت پایپ ایارن موضوع: نظرات (0)